ART / Watercolor paintings & Drawings / Träsnitt 5736172
nr 573 6172
Träsnitt
Lenght: ()
Japan 1800-tal 36x23
Condition: vikskador
100
SEK 600
Monday Mars 30 2009
at 18:34:59
100 kr
150 kr
250 kr
550 kr
400 kr
550 kr